Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

Ekonomická literatura pro námořní dělníky v roce 1959

Na ekonomická témata v roce 1959 se plánuje vydat více než 10 knih a brožur.


Důležitá otázka - analýza nákladů na dopravu - je věnována práci V.P. Kolomoitsev "Náklady na přepravu", což je pokračování práce publikované v roce 1956, která stanovila pouze kalkulační metodu kalkulace. Publikace obsahuje tři sekce. První část pojednává o hlavních nákladových položkách pro údržbu námořních dopravních plavidel, o dopadu hlavních faktorů na velikost těchto nákladů, jakož i o způsobu jejich stanovení při kalkulaci plánů a návrhů. Druhá část analyzuje vliv na dopravní náklady na intenzitu využívání plavidel podle jejich nosnosti, rychlosti a času. Třetí část zkoumá dopad hlavních technických charakteristik plavidel na náklady na dopravu.


Praktickým nástrojem pro ekonomy, rozpočet a finanční pracovníky, stejně jako pro pracovníky námořní dopravy studující konkrétní ekonomiku, bude kniha Finanční plánování a analýza rovnováhy námořních podniků. Autor - vedoucí finančního oddělení baltské námořní společnosti P. N. Yakimov spojil rozptýlené materiály na toto téma a shrnul nashromážděné praktické zkušenosti. Samostatné kapitoly jsou věnovány plánování, přidělování pracovního kapitálu, financování kapitálových investic a významných oprav, úvěrových vztahů se Státní bankou a dalším otázkám.


Statistická sbírka o námořnictvu pro 1956 a 1957 bude vydávaná.


Růst námořní osobní dopravy, otázky jejich ziskovosti se projeví ve dvou brožurách V.I. Korobtsova a V.V. Basevicha, jakož i I.A. Sidorova (osobní flotila Azovsko-černomořské pánve).


K dispozici bude také několik námořních průvodců, dobře ilustrované cesty osobních lodí. Poprvé se připravuje mnohobarevný námořní kalendář pro rok 1960, který vydává velké množství (autor P. V. Pustovoi, umělec poctěný uměleckým dělníkem S. G. Sacharovem).


Vydání technických a ekonomických informačních bulletinů, brožur o výměně zkušeností a dalších publikací připravených technickým oddělením a TsPKB-2 by mělo být zveřejněno ve větším množství než v předchozích letech.


V průběhu roku bude vydáno více než 50 informačních a vědeckých sbírek TsNIIMF, vysokoškolských institucí námořního inženýrství, Soyuzmorproekt, TsPKB-1 a větví povodí NTOVT. Pozitivní je, že většina těchto sbírek má specifické tematické zaměření. Například sbírka vědeckých prací OIIMP č. 18 obsahuje materiály o lodních elektrárnách č. 19 o stavbě lodí a opravách lodí a č. 20 o vodohospodářské technice. Témata Arktidy a Antarktidy jsou pokryta v 15 sbírkách připravených AARI, ve 12 vydáních zpravodaje sovětské antarktické expedice. Cand. geogr. M. Belov připravil k vydání třetí svazek Historie objevování a vývoje severní námořní cesty - sovětské arktické plavby 1917-1932. Tato monografie 40 tištěných stránek byla napsána za použití dokumentárních archivních materiálů a obsahuje řadu zajímavých informací. Kniha je dobře ilustrována fotografiemi, grafy a diagramy. love-models.net

Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka