Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

Meditace na Muladhara Chakra

Doktrína čaker, která byla původně výhradně součástí hinduismu, již dávno překročila své hranice a stala se univerzálním nástrojem pro rozvoj moderního esoterismu. Čakry jsou energetická centra v lidském těle, které jsou zodpovědné za určité aspekty jeho psychofyzické činnosti. Tento článek je věnován metodám práce s kořenovou čakrou - Muladharou, z níž začíná cesta k Kundalini.
Popis a vlastnosti Muladhara
V sanskrtu termín "Muladhara" znamená "nadaci". Tato čakra je obvykle znázorněna červeně na základně lidské páteře. Muladhara má čtyři okvětní lístky, označující radost, koncentraci, radost a potěšení. Tradiční ikonografie Muladhary naznačuje obraz uvnitř čakry žlutého čtverce obklopeného osmi paprsky.
Čakra je spojena s prvky Země (symbolizuje žlutou barvu vnitřního čtverce), je zodpovědná za karmické dědictví zděděné z minulých inkarnací, sexuální instinkty a schopnost přežít v tomto světě a přizpůsobit se různým střetům života. Muladhara je spojena s hmotným blahobytem a energií bohatství. Pokud je kořenová čakra v nevyváženém stavu, člověk se stane předmětem náhlých výkyvů nálady, spontánních záchvatů hněvu a trvalých pochybností o vlastní vůli.
Aktivace čakry
Chcete-li aktivovat Muladhara, můžete praktikovat meditaci o prvcích Země. Nejlepší je meditaci na ulici. Níže je krok-za-krokem návod, jak komunikovat s energií Země.
1. Postavte se rovně, narovnejte záda a narovnejte ramena.
2. Udělat rytmické dechy, vydechování, vstup do uvolněného stavu.
3. Vizualizovat, jak se kořeny šíří do půdního výhonku z nohou. Stejně jako kořeny stromů vyživují tělo praxí, naplňují ho energií a zvyšují odpor.
4. Představte si, jak paprsek světelné energie sestupuje z vesmíru, proniká horní částí hlavy a jde podél páteře k zemi. Praktický lékař se tak přemění na druh nádoby pro výměnu energie a harmonizuje svůj stav.
Pravidelné provádění této meditace vám umožní navázat kontakt s Muladhárou a probudit ji pro důkladný rozvoj. Dále, aby se dosáhlo úplnějšího probuzení Muladhary, doporučuje se praktikovat čtecí mantry spojené s kořenovou čakrou (například Lam mantrou) a meditací na speciální yantře (žlutý čtverec, uvnitř kterého je umístěn červený trojúhelník směřující dolů). Nejlepší způsob, jak zhubnout - léky na hubnutí Objednat si můžete v internetové internetové lékárně

Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka