Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

Vlastnosti SWC Solombala

Ve spravedlnosti je třeba říci, že tyto jasné vyhlídky nebyly slíbeny, že budou brzy realizovány. Výstavba areálu byla navržena na 8 let (1986-1993). Rovněž se předpokládalo, že v této době bude v areálu žít 5-6 tisíc lidí, tj. 1,5-1,7 tisíc rodin.


Po zahájení výstavby MLC uplynuly 4 roky, tedy polovina plánovaného období. Některé výsledky můžete shrnout. V roce 1987 postavily akcionářské podniky svůj první domov v Solombale pro 143 rodin. Mezi nimi je 62 rodin zaměstnanců lodní společnosti a loděnice „Krasnaya Kuznitsa“. V roce 1988 byl obsazen 38 bytový dům a ve druhém čtvrtletí roku 1989 bytový dům 116 bytů. Současně otevřely své fitness centrum s posilovnou, posilovnou, saunou, bazénem a sprchami.


Předseda společného ředitelství V. Zvyagintsev podrobněji vypráví o zvláštnostech SLC „Solombala“.


- V naší zemi existuje mnoho různých typů SW. Například ty, kde je postaven nebo opraven pouze jeden byt. Provádíme pět paralelních programů najednou. První je stavba. To zahrnuje architekturu, design, dodávky stavebních materiálů. Vzhledem k tomu, že hlavní věcí v této fázi je projektová dokumentace, vytvořili jsme komplexní architektonickou a projekční dílnu, ve které odborníci pracují. Již vytvořili projekty individuálního domu, dětského kombinátu a tří bytových domů. V budoucnosti - nové technologie, a proto nový design. V zemi není dostatek stavebních materiálů. Očekáváme-li potíže s dodávkami, pronajmeme cihelnu, otevřeli naše dílny a tak dále. Nedaleko, a vytvoření vlastní stavební základny, nezávislé na Glavarkhangelskstroy a dalších smluvních organizací. Tím dosáhneme větší nezávislosti.


Naším dalším programem je pedagogický program, jehož cílem je vzdělávat sociálně aktivní osobu. Abychom načrtli způsoby jeho realizace, poslali jsme našeho delegáta na sjezd učitelů. Pro školu ISC se vyvíjí projekt založený na intelektuálním vzdělávání studentů.


Jedna z oblastí - školka. Pochopili jsme potřebu vytvořit mini-zahrady. V každém domě dáváme minimálně dva třípokojové apartmány pod jeslí. Ve skupinách pouze 8 dětí. Tak, možnost přilákat k práci ve školkách a rodiče. Nyní hledáme formu takového experimentu.


Podle individuálního projektu bude postavena dětská továrna - škola pro 500 míst, kde bude hlavní věcí duchovní výchova. Taková škola by měla být soběstačná. Velká pozornost je v našem programu věnována adolescentnímu klubu, kterého se již zúčastnilo asi 500 lidí.


Zároveň pracujeme na realizaci programu Zdraví, jehož úkolem je učit lidi, aby se starali o své zdraví a předvídali je. Tyto cíle budou podřízeny práci sportovně rekreačního komplexu, který je v současné době funkční. Specialisté - lékaři a trenéři - brzy začnou pracovat na metodách sportovního výkonu a obnovy těla.


Čtvrtým programem je ekonomická a výrobní činnost MSC. Vytváříme vlastní podniky a organizace, které jsou vyzvány, aby vytvořily peněžní fondy a vytvořily sektor služeb. Například výzkumné a výrobní sdružení Spektr úspěšně působí, specializuje se na inženýrské a geodetické práce, stavební a opravárenské práce, sportovní vybavení, údržbu počítačů a software. achat kamagra oral gel https://www.kamelef.mobi/kamagra-oral-jelly.html acheter kamagra pas cher

Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka