Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

Návod Pamatujte si mě - epizoda 4 č. 1

Dostaňte se do hlavní části vězení

Jděte rovně a skočte na nejbližší římsu. Pokračujte po lineární cestě a poslouchejte konverzaci s Edge a prozkoumejte interaktivní obrazovku. Zastavte se na místě zobrazeném na mapě, protože zde narazíte na bojového drona hlídajícího oblast. Stejně jako v předchozích epizodách se musíte vyhnout pozorovacímu dosahu dronů (kruh kolem auta), jinak to bude poslední setkání Nilina.

Počkejte, až dron projde a odejde. Pak ho následujte. Zastavte se v oblasti po pravé straně, kterou míjíte. Jakmile se dron vrátí do výchozího bodu, dokončete prozkoumání oblasti a jděte doprava, kde najdete vylepšení zaostření.

Vraťte se do oblasti, kde je dron, a znovu vyčkejte, až letí do bodu, ve kterém jste začali tuto oblast studovat. Rychle uchopte jednu z nejbližších interaktivních říms. Přeskočte balustrádu a přistaňte v oblasti, kde na vás zaútočí skupiny proilerů a cizinců.

Nejzávažnější hrozbou jsou samozřejmě neviditelní mutanti a můžete s nimi bojovat dvěma různými způsoby. První možnost předpokládá, že spouštíte Sensen DOS, který dočasně omráčí nepřátele a zabrání neviditelným mutantům. Nevýhodou tohoto řešení je, že nemůžete zabít každého z nich dříve, než bude fungovat systém Sensen DOS. Proto budete muset počkat, až se tato schopnost zotaví, než ji znovu použijete (pak doporučuji znovu načíst).

Druhá možnost předpokládá, že zacílíte proti spammeru na ovládání turbíny. Pokaždé, když kliknete na zařízení, zapnete světlo pro část této oblasti. To vám umožní najít mutanty. Nezáleží na tom, jakou strategii zvolíte, nezapomeňte sledovat ukazatel zdraví Nilin a použít druhý ze speciálních dostupných tahů (Sensen's Fury).

Jakmile zjistíte mutanty, najděte interaktivní římsy, na které Nilin může chytit. Dostaňte se na nejvyšší římsu a posuňte doprava. Až dorazíte na konec římsy, prozkoumejte malou volitelnou oblast, kde najdete paměť Mnesist Memory.

[Nový záznam v časopise: Neo-pařížská historie - nárůst světové produkce]

Vraťte se do hlavní haly, kde jste bojovali s neviditelnými mutanty. Najděte vertikální fragment interaktivní zdi a popadněte ho a začněte šplhat. Dostaňte se na vrchol této struktury a začněte skákat na římsy na pravé straně. Musíte se dostat na velký balkon a pak spadnout. Right here you will find the best and the most honest cam sites reviews that feature the most complete top websites from various live webcam sex categories.Our cam girls section allows you to browse a huge selection of amazing live girls cams and video chat with girls for an unlimited amount of time without paying a cent. Discover girls from around the world broadcasting their webcam in a range of categories and start your free chat with girls now!

Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka