Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

Zaklínač: Fox Kids, Stranger Things - Comic Digest # 06

"NEJEDNATELNÝ ŽELEZNIČNÍ MAN. OBJEM 1 ", VYDAVATELSKÝ DŮM MOLFAR

Vydavatel Molfar ví, jak si vybrat ikonickou sérii. Na Comic Con Ukraine začne tým prodávat první svazek Invincible Iron Man. Toto je v podstatě čtvrtý velký segment v komiksové knize Iron Man a obecně pokrývá 62 čísel. Kolik komiksů obsahuje první svazek - nevím, ale mohu předpokládat, že se jedná o první příběhový oblouk - „5 hororů“, skládající se ze sedmi čísel. Tato série je významná, protože v roce 2009 obdržela cenu Aisner Award za „Nejlepší novou řadu“. Zde máte další výstřelek na seznamu povinných akvizic ve Velké Británii.

„Síla temného kříže. OBJEM 1 ", VYDAVATELSKÝ DŮM MOLFAR

Další krok ve vašem seznamu bude s největší pravděpodobností zabírat první svazek The Power of the Dark Crystal. Tento komiks je pokračováním příběhu našeho málo známého, ale ikonického, ponurého rodinného fantasy filmu ze začátku 80. let, „Dark Crystal“. Film najednou (ve skutečnosti i nyní) zapůsobil na zpracování místní loutkové animace. Úžasný vizuální styl byl filigránem převeden do komiksu a příběh je převzat ze skriptu pokračování, které nikdy nevidělo denní světlo. Série 12 komiksů skončila doslova na jaře a přitahovala značnou pozornost veřejnosti, zejména jste už pravděpodobně slyšeli, že Netflix plánuje natočit prequel k tomuto příběhu. Proto je čas seznámit se s filmem.

„NÁBYTEK S KAFKOU“, PUBLISHING HOUSE PUBLISHING HOUSE

Čtenáři se dostali ke sarkastickým náčrtům od Toma Golda. Humor těchto mini-příběhů je někdy podle mě příliš britský, ale určitě jim chybí originalita a kouzlo. Fanoušci Foggy Albion a vousaté vtipy o místních snídaních by se s tímto výběrem měli určitě seznámit.

„DEADPOOL KILLS DEADPOOL“, FIRECLAW PUBLISHING HOUSE

Možná je snadnější si pamatovat, kdo Deadpool nezabil, než vyjmenovat celou řadu postav zničených ním. Tentokrát však nebude potkat horšího než jeho soupeř. Koneckonců, Fireclaw již otevřel předobjednávku pro komiks "Deadpool zabíjí Deadpool." Pokud se vám líbily vtipy a směšné příběhy s účastí jednoho Deadpoolu, pak vás tato katavasie ze samotných bazénů určitě osloví. Bude v prodeji 20. srpna.

Pouze tým Deadpool Fireclaw se rozhodl, že nebude omezen. Tento měsíc se Groot objevil na regálech knihkupectví a komiksů, ve třetím svazku Logana a osmnáctém vydání Spider-Man navíc, takže se nám zdá, že nemáme mnoho. Nevím, kde hledat místo na policích pro takové množství dobra, nevykoupil jsem to, co jsem minul za poslední dva roky. Are you looking for erotic adventures? I prefer the mystery, an intimate flair and a unique experience that offers sex chat room with the best models from all over the world. Sometimes finds persistent excitement, and my favorite webcam girls are not online. Or maybe I don't have a lot of time or a bad Internet, then I resort to my saved collection.

Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka